הרב ראובן מטוסוב ראה את הרבי בשמחת תורה

בהתוועדות בישיבת חב"ד בית שמש, הוועד הרב ראובן מטוסוב מצרפת שבין היתר סיפר שבשנה זו זכה לראות את הרבי שליט"א מלך המשיח בגשמיות, בשמחת תורה

כ"ב שבט / הרב חס"ד הלברשטאם: סיפורי הרבנית

הרב חס"ד הלברשטאם ששימש את הרבנית במשך ח"י שנה, מספר מקצת הסיפורים שראה וששמע שם.

התוועדות י"א שבט מרכז ממש חלק א הרב שמעון וויצהנדלר

התוועדות י"א שבט מרכז ממש חלק א הרב שמעון וויצהנדלר

בתקופת הרמב"ם הניחו רק תפילין דר"ת

הרב זמרוני ציק, מחבר ספר "תפילין של ימות המשיח לגבי הנחת ד' זוגות תפילין", חוזר על כמה ענינים שמתבררים בספרו בדברי הראשונים, הרמב"ם והראב"ד, ועוד. כ' טבת תשע"ה סיום הרמב"ם בבת ים עיר הגאולה. בהשגחה פרטית באותו יום למדו פרק ג' מהל' תפילין ברמב"ם עם השגות הראב"ד, ושם בהלכה ה', זה המקור לארבעה זוגות תפילין שיהודים מניחים בימות המשיח

התוועדות דידן נצח עם הרב הלפרין

צפו בהתוועדות דידן נצח מיוחדת עם הרב ישראל הלפרין מבית חב"ד הרצליה

הרב קליימן: בעיתון כתבו בדיוק מה שאמרתי

הרב יוסי קליימן מקים בית חב"ד בישוב נעלה, בהתוועדות כ"ט חשון תשפ"ב לכבוד שנתו ה74 של הרב זמרוני ציק, מספר על הפעילות בבית חב"ד נעלה, על הזכות המיוחדת שזכה אצל הרבי שליט"א מלך המשיח בשמחת תורה להיות במנין של ההושענות, ועוד.

לא להתבייש לפרסם מה שהרבי שליט"א מה"מ מפרסם

הרב יוסף יצחק גוטניק: אחרי שהרבי פירסם בכתב שנשיא הדור הוא משיח שבדור, אז כולם צריכים לפרסם.

ברוכים הבאים תשפ"ב הרב בנצי פרישמן

רשמים ראשונים מפריקת החבילות של הרב בנצי פרישמן שטס לרבי שליט"א מלך המשיח לחודש החגים.

ברוכים הבאים תשפ"ב הרב שמואל מחפוץ

הרב שמואל מחפוץ, שליח הרבי שליט"א מלך המשיח לנוה עופר, ראה שבגלל הגבלות הממשלה על התכנסות כבר לא יהיה מנין לשמחת תורה, והחליט לטוס לרבי שליט"א מלך המשיח לחג.

ברוכים הבאים תשפ"ב הרב חיים ציק

הרב חיים ציק בהתוועדות "ברוכים הבאים" מספר רשמים ראשונים מתובנות שמחת תורה אצל הרבי שליט"א מלך המשיח, תשרי תשפ"ב.

ברוכים הבאים תשפ"ב הרב טוביה דורון

הרב טוביה דורון טס לרבי שליט"א מלך המשיח לשמחת תורה, מספר רשמים וחוויות מלראות ולהיראות.

כינוס השבים מחצרות קדשנו / ברוכים הבאים תשפ"ב הת' לוי ציק

ברוכים הבאים תשפ"ב הת' לוי ציק. הת' לוי ציק מספר על חוויות תלמיד ישיבה בבית חיינו, בהתוועדות חסיסית בבית חב"ד בת ים עיר הגאולה

הרב שגלוב, לפרסם: זה המשיח.

הרב יוסף יצחק שגלוב מל.א. במהלך התוועדות ח"י אלול ע"י בית חב"ד בת ים: לפרסם לכל אנשי הדור שהרבי שליט"א הוא המלך המשיח על פי דבר מלכות שופטים ומשפטים, בלי להתפעל.

ניסים ונפלאות בימינו ב"גבעת הערלות"

סיפורי מופת וניסים וגילויים מדהימים ע"י הרב ירון עמית יו"ר ומקים ארגון "ברית יוסף יצחק" שזכו להכניס לבריתו של אאע"ה כמאה אלף יהודים שלא נימולו בגיל שמונה ימים.

י"ט מנחם אב - ד' זוגות תפילין

האזינו לסיפורו האישי של הרב החסיד, הגאון המפורסם, הרב שניאור זלמן גפני שהתלבט בנוגע לארבעה זוגות תפילין, וכשהניח אותם לראשונה, בהשגחה פרטית זה היה ביום י"ט מנחם אב, בו כתוב ב"לוח היום יום" הסדר של הנחת ארבעה זוגות תפילין.

הרב יואל כהן: לפרסם שהרבי הוא מלך המשיח

אמש הלך לעולמו המשפיע המפורסם, הרב יואל כהן. "זמן הגאולה" מביא מדבריו מאחת ההתוועדויות, לספר לעולם שהרבי שליט"א הוא מלך המשיח.

מנהיגי הציבור הליטאי מקבלים את בשורת הגאולה

הרב יעקב לנצ'נר מקום מערכת "נחייג ונשמע",ו"ימות המשיח פתרונות תקשורת", מספר על פגישותיו עם רבני הליטאים, ובין היתר שהוא העניק "דבר מלכות" עם פיענוחים לרב קנייבסקי, והרב פרידמן מנהיג "הפלג הירושלמי" מחזיק את ספר התניא, ומסכם: אין היום "מתנגדים".

חלוקת דולרים להוספה בצדקה • ג' תמוז תשפ"א

צפו בחלוקת דולרים להוספה בצדקה ע"י הרבי שליט"א מלך המשיח בחצרות בית חיינו 770 בית משיח, מיום א', ג' תמוז תשפ"א.

איך לפרש נכון קושי בחיים?

לא הולך לי בחיים... (לא!.. הולך לי בחיים!..) עוד סרטון מושקע מאד מבית היוצר של ס'יפתח לוזיה. איך לפרש נכון קושי בחיים?..

איך נהפוך קללה וצרה לצֹהר וברכה?..

מסופר על שני אחים די דומים, שגדלו וחונכו אצל אביהם הבעייתי. הוא לא הסתדר באף עבודה ולא היה לו כסף, הוא נכשל בזוגיות והתגרש, מזגו הקשה הביא אותו למריבות עם כל העולם וגיסתו ובנוסף לכל הצרות הוא היה עבריין ומכור חזק לכל דבר שעזר לו לברוח מהבעיות שלו.. בקיצור - דוגמא אישית לא מומלצת בכלל לילדים..

דף 1 מתוך 10