• ב"ה ימות המשיח!
  • י"ב אייר התשפ"ד (20.05.2024) פרשת אמור

ביזיון ה"כספת". השב"ס נחשף במערומיו.

בשעה שעמרם בן אוליאל כלוא על הודאת שווא בגלל עינויים קשים לא עוון בכפו, רוצחים ערבים חיים חיי הפקרות והוללות מעבר לדמיון. הביזיון הזה של פני המדינה בפרוס עלינו שנת תשפ"ב, חשיפת האמת זה נפלאות. "אמת מארץ תצמח". – מארץ ישראל שלא יכולה להחזיק שקר.
ביזיון ה"כספת". השב"ס נחשף במערומיו.
הישארו מעודכנים בסטטוסים של אתר הגאולה

בדיעבד, יש לומר שבריחת המחבלים הרוצחים מכלא גלבוע בין כסה לעשור, עשתה טוב ליהודים בחשיפת בטיחות ה"כספת" של השב"ס. אם זו הכספת, איך נראה הבנק. אם כך מתנהל הכלא השמור ביותר לרוצחים במאסר עולם (שישוחררו בעיסקה הבאה רח"ל), כך נראה הבנק שמעל הכספת: השב"ס, השב"כ, המשטרה, וצה"ל.

לפי אלי ציפורי ב"מעריב", מפקדת השב"ס מרוויחה כ100,000 שקלים לחודש, ותצא לגימלאות בגיל צעיר על פנסיה תקציבית בהתאם. למרות שאין לה בעיה כלכלית לפרוש בכבוד, היא לא תעשה זאת. היא תחפש "אשמים", ואחרי חקירה "מאומצת" יעשו משפט ראווה לשומרת שאולי ישנה במגדל, אבל השומרת שבסוף שרשרת הפיקוד ממש לא אשמה.

השב"ס כולו מסריח מהראש ועד הזנב, מהמודיעין ועד אחרוני הסוהרים, מהמשטרה שלא התייחסה לפניה באמצע הלילה, לטלפונים המקולקל במשרד הכלא, והעיקר - השיטה. הסוהרים בשטח שמתוקף תפקידם חייבים להיות חברים נחמדים לרוצחים. מפקדי השב"ס והשרים מאפשרים לרוצחים חיי הוללות מופקרים שקשה לדמיין בין כתלי הכלא בידיעת כל גורמי הביטחון. סוהר שעיניו ראות וכלות, חייב לשתף פעולה עם המחבלים. אם לא, או שהמחבלים יתנקמו בו בדוגמת האריה שהכיש את נח בתיבה על שאיחר את מזונו, אבל הרבה יותר באכזריות, או שהמחבלים יתלוננו עליו והסוהר יועבר מתפקידו. מפקד הכלא יידע את מחליפו מדוע הסוהר שלפניו הועבר למקום פחות נעים. קח בחשבון.

ותבדקו אותי עוד חצי שנה, הלוואי ואתבדה. סוהרים פשוטים, וסוהרות (רח"ל), יימצאו אשמים בבריחת המחבלים. מקסימם קצין זוטר שאשמתו תוחלק בגלל סיבות מקילות. החלק החשוב מחקירת מבקר המדינה  לא יתפרסם, בגלל צנזורה של האישים במערכת ה"ביטחון" שאשמים בכל זה, בטענה, של כביכול סודיות ביטחונית. מפקדים הבכירים בשב"ס, שב"כ, משטרה, מודיעין, משרד הביטחון, ראשי ממשלה ושרים - מייסדי השיטה, לא יואשמו כלל. אמנם, בכדי למזער את הביזיון חייבים למצוא אשמים ולו רק בכדי לפטור את הבכירים, וזאת על מנת להמשיך את השיטה, השיטה שמתחילה בשיתוף פעולה רשמי עם מחבלים בפרקליטות הצבאית, שהביאה לכלא את עזריה אלאור במשפט ראווה פוליטי.

למחבלים ב"כספת" הרי יש להם הכל. שלא לדבר על סכינים ואתים מחבתות וסירים לצורך הכנת הסלומון, הסלטים, ופילה בשר יום יום. ("בחוץ" זה עולה 150 שקל לק"ג. שרק עשירים מרשים לעצמם בחתונות ראווה). על פרשת הסוהרות, כולם יודעים. אז לא רק שפיכות דמים, גם גילוי עריות ממוסד ע"י כוחות ה"ביטחון". פשיטת רגל? לא. זו השיטה. ולכן זה ימשיך.

הדברים האלה ידועים ומפורסמים לכל, במשך שנים. מפעם לפעם צעקות בתקשורת, ואז בממשלה ובכנסת מקימים "וועדות" על מנת להשתיק את הענין ולא לפעול כלום. העגלה ממשיכה לנסוע כרגיל, משומנת היטב בכמויות אדירות של שמן זית הכי יקר, ממטוגני מטבחי הרוצחים. זו שיטה. 

המחבלים השפוטים למאסרי עולם, נהנים ממתקני ספורט וכושר, טלוויזיה, כל הערוצים. אף אחד לא באמת משגיח מה הם רואים, אף אחד לא עושה בידוק בחדרי האוטונומיה ב"כספת" האם הוכנס לשם סלולרי לתקשר עם "חברים לעבודה" בווצאפ. תכניות הבינוי של הכלא הגיעו אליהם, וגם זה כבר היה לפני כמה שנים!! וחזר על עצמו הפעם!! ומה הפלא. וכולם יודעים את זה!! 

אז יופי, ב"ה סוף סוף היו המחבלים כל כך טיפשים להסתכן בבריחה בלי תיאום עם חברים מבחוץ, במקום להשתחחרר רח"ל בכבוד גדול בסבב הבא. הביזי ביזיונות של כל המערכת, החרפה של כוחות הביטחון לעיני כל העמים והשרים, הפאשלה שמבחינתם אי אפשר לכפר, זה טוב מאד ליהודים, אבל האם ישתנה משהו? בכלל לא בטוח:

ראש ממשלת החידלון הביזיוני נפתלי בנט שותק. כמו דג. אם יאמר משהו נגד המחבלים, מיד שותפו הטוב לממשלה המחבל מחמוד עבאס יפרוש, ואין ממשלה. הוא, יאיר לפיד, וליברמן, רק עכשיו התחילו "להתחלק" על המילארדים ולשים אנשים שלהם במקומות הנכונים. (למשל המינוי של לפיד עבור המנכ"לית הכושלת של משרד המשפטים לתפקיד מנהלת חברת החשמל, מה הקשר. הזוי לכל הדעות). והם לוחשים לבנט בקול ענות – עזוב. חכה שבוע הכל יירגע. אז הוא שותק, עם כל הממשלה. עם כל הביזיון. ועוד שבוע שבועיים, תהיה פרשה חדשה בתקשורת, ועולם כמנהגו נוהג.

עמרם בן אוליאל ושאר אסירי ציון

בינתיים, סליחה, מצאנו אכן נקודת אור גדולה בשב"ס, שמקפיד באופן קשוח על תנאי האסירים (היהודים). מזמן שכחנו שבכלא הציוני כלואים אסירי ציון יהודים שלא זוכים לתנאי של המחבלים. מישהו זוכר את עמי פופר? כבר 31 שנה. יש לו עוד 9 שנים. איזה תנאים יש לו?! מי זוכר אותו?! מי חושב עליו בשחרור סיטונאי של רוצחים ערבים נוסח עיקסת שליט? חלק מהנמלטים מהכלא בפעם הזו השתחררו בעיסקת שליט, חזרו לרצוח, נתפסו ונשפטו שוב למאסר עולם, מראש עם התנאים האלה, והכבוד הזה בתוך ה"כספת", ולמרות זאת, בטיפשותם החליטו - והצליחו - לברוח!! הביזיון, הביזיון. דלת מסתובבת, עם איזה תנאים מעבר לדלת!!

והעולה על כולנה, פרשת דומא, שלידתה והורתה ברדיפה אובססיבית של פרקליט המדינה שלעבר שי ניצן, (בדרך ל"עליון"), ימ"ר שי והייבסקציה בשב"כ נגד נערי גבעות, תוך בילבול השופטים, הסתרת ראיות חפות, והבאת "ראיות" שלא עומדות בשום מבחן מציאות דוגמת משפט זדרוב (מהמתפרה של שי ניצן), והעיקר "עדויות" שהוצאו בעינויי אינקוויזיציה ממושכים שגדולי הרוצחים הערבים לא זוכים להם. ובשולי פרשת דומא, "חתונת השנאה". התיקים נגד הקטינים שהיו שם נסגרו רק בחודש האחרון לאחר הטרדות של שנים למשפחות מהמערכת המשפטית. חלק מהתיקים נגד הבגירים עדיין פתוחים, ולו בכדי להמשיך את ההטרדה וההפחדה על כלום. בעצם לא על כלום, יש סיבה: הם יהודים, וחרדים.

עמרם בן אוליאל בעצמו, הקרבן הכי נורא של שי ניצן ותפירת התיקים הידועה לשימצה (זדרוב, מעצרי קטיף, נתניהו, כו' כו') ש"הודאתו" הוצאה ממנו בכח תחת עינויי אינקוויזיציה קשים מנשוא. בן אוליאל נמק בכלא על לא עוול בכפו. תנאים? ביקורים? טלפונים? אוכל משופר? מתקני כושר? טלוויזיה? אוטונומיה בכלא?! סוהרות?! ממשלת ישראל שומרת זאת רק למחבלים רוצחים.

אפרופו דומא, מי זוכר את אלעד סלע - "פולארד הישראלי", שכחייל בשירות סדיר, העביר מידע צהל"י ממשרדו על פיגועי מחבלים נגד צה"ל לאתר "הקול היהודי" כדי לעורר את התודעה שלא הכל טוב. מפקדיו בצה"ל שקורצים לקריירה פוליטית, מונעים פירסומים כאלה במטרה להרדים את הציבור לשדר "שעסקים כרגיל". אלעד סלע נשפט בעוון "ריגול חמור" (!!) כי כמו נערי הגבעות, הוא הפריע לשקט התעשייתי של החזרת יו"ש. הוא ישב כמה שנים בתנאים מחפירים. מצבו הבריאותי התדרדר עד כדי כך שנלקח בעל כורחו לניתוח, בלי הסכמתו ובלי ידיעת אשתו. וכו'. ובהמשך אף הועבר לכלא אחר יותר שמור בלי ביקורים כלל, בלי אפשרות להתקשר לעורך דין לשיפור תנאי מאסרו.

כאשר משווים את זה לתנאי הרוצחים הערבים!! אם לא ההפגנות הרבות והמחאות הקולניות לטובת אלעד סלע, מי יודע אם היה יוצא משם בחיים.

הביזיון הזה, אלה הפנים של המדינה. כבר שנים רבות מאד, ירושה מנתניהו בעל השיטה. אבל זה טוב ליהודים שזה נחשף ומתגלה. בפרוס עלינו שנת תשפ"ב תהא שנת פלאות בכל מכל כל, גילוי האמת זה אכן פלאות, "אמת מארץ תצמח". – מארץ ישראל שלא יכולה להחזיק שקר.

השלב המתקדם בגאולה האיזורית מסביב לארץ

דם חיילנו הגיבורים נשפך לשווא?

תגובות

הוספת תגובה חדשה

בתהליך...