• ב"ה ימות המשיח!
  • ט"ז סיון התשפ"ד (22.06.2024) פרשת בהעלותך

אסירי ציון זרוקים בכלא הציוני ללא משפט

"הבן שלי שבוע שלם היה במרתפי השב"כ, השופטים מחליטים לשחרר אותו, ובא השב"כ ומכניס אותו לכלא איילון. הוא נכלא בתא מבודד, בלי שיחות טלפון, ואשנב הדלת שלו סגור. כך שאינו יכול ליצור קשר עין אפילו עם הסוהרים" אביו של אליה "אסיר ציון" מספר על הדרמה שמתחוללת • הסיפור המלא
עדכונים שוטפים בערוץ הגאולה בטלגרם

"הבן שלי שבוע שלם היה במרתפי השב"כ, השופטים מחליטים לשחרר אותו, ובא השב"כ ומכניס אותו לכלא איילון. הוא נכלא בתא מבודד, בלי שיחות טלפון, ואשנב הדלת שלו סגור. כך שאינו יכול ליצור קשר עין אפילו עם הסוהרים" אביו של אליה "אסיר ציון" מספר על הדרמה שמתחוללת • הסיפור המלא

מאת: אתר הקול היהודי

כבר קרוב לחודש שאליה נתיב, בן 18 מיצהר, נמצא במעצר מנהלי בתנאים קשים בהוראת שר הביטחון אביגדור ליברמן ובהמלצת המחלקה היהודית בשב"כ.

השבוע יצא אביו של אליה, יצחק, לאימון מילואים, מה שהעלה בו הרהורים על כך שבזמן שהוא ממלא חובותיו למדינה, זו נוהגת בבנו כאחרון המחבלים למרות שלא הורשע בדבר ושופטים קבעו כי אין ראיות נגדו.

"לאחר יום אימון מפרך, כל הגדוד בערב גדודי, נהנים, ורק אני מתעסק במעצר המנהלי ההזוי של הבן שלי", כתב נתיב מבסיס האימונים בו הוא שוהה. "מאוד מאכזב לגלות שאני שווה חובות, אבל הזכויות הבסיסיות שלי ושל משפחתי מופרות, כאחרון המחבלים".

"זה לא שיקולים ביטחוניים – זה רוע"

בימים האחרונים הפיץ נתיב סרטון בו הוא מתאר את ההתעללות של השב"כ בבנו ובבני המשפחה דווקא בפרטים הקטנים.

IN

בתמונה: יצחק נתיב (מימין) במילואים

"אני לא בא לדבר על המעצר המנהלי ההזוי שעשו לבן שלי, או ההתנהלות של השב"כ עם כל הצווים המנהליים המוטרפים שנותנים לנוער הגבעות, אלא על הפרטים הקטנים", אמר נתיב.

"הבן שלי שבוע שלם היה במרתפי השב"כ, השופטים מחליטים לשחרר אותו כי אין שום דבר שקושר אותו לשום מעשה, אבל בא השב"כ ומכניס אותו לכלא איילון. הוא בחור צעיר בן 18 נכלא בתא מבודד בלי אף אחד. השב"כ מתעקש שלא יהיו לו טלפונים, והדבר שהכי מקומם אותי, מונע ממנו שהאשנב של דלת התא יהיה פתוח, וכך הוא לא יכול ליצור קשר עין עם אף אחד ולקרוא לאף אחד, דבר שיוצר אצל כל בן אדם נורמלי מחנק בן ארבעה קירות סגורים".

"זה כבר לא שיקולים ביטחוניים", מדגיש נתיב. "לתת טלפונים לאמא דואגת לשאול מה שלום הבן זה לא שיקול בטחוני. לסגור אשנב לבן אדם שלא הורשע מעולם זה לא שיקול בטחוני. זה כבר קטנוניות ורוע, ואת הרוע הזה אנחנו צריכים לעצור".

"את אחי אנוכי מבקש"

בתוך כך, משה שחור, צעיר הנמצא כשלוש שנים בהגבלות מנהליות ללא משפט, ממשיך לשהות במעצר ומסרב לחתום על קיום ההגבלות המנהליות האוסרות עליו קשר עם חבריו. צעיר נוסף שוהה במעצר בתיק פלילי אחר ומסרב לחתום על תנאי השחרור בשל צו מנהלי שעומד נגדו גם כן, ואתמול נעצרו שני נערים נוספים בחשד שהפרו צו איסור יצירת קשר מנהלי ושהו יחד.

בימים האחרונים יצאו חבריהם של נערי הגבעות הנתונים בהגבלות מנהליות, בקמפיין תמיכה בהם תחת הכותרת "לעצור את רדיפת נוער הגבעות, די לצווים המנהליים".

הפעילים העמידו דוכנים בערים, תלו שלטים וחילקו מנשרים בהם נכתב "את אחי אנוכי מבקש הגידה נא לי איפה הם רועים", הפסוק בו יוסף הצדיק מחפש את אחיו, שלבסוף מכרוהו לישמעאלים

העולם התחתון למען נערי הגבעות

אידיוטים שימושיים: הפגנות קפלן הורגות את החטופים

תגובות

הוספת תגובה חדשה

בתהליך...