• ב"ה ימות המשיח!
  • י"ז אייר התשפ"ד (25.05.2024) פרשת בהר

הנס בנתניה: אשה ניצלה מפיגוע דקירה

הותר לפרסום כי בשבוע שעבר התנפל מחבל ערבי על אשה לעיני ילדיה תוך שהוא שולף סכין ופוגע בה. בנס הסכין לא דקרה אותה אלא רק פגעה במעיל שעליה. המחבל נעצר ויובא למשפט
הנס בנתניה: אשה ניצלה מפיגוע דקירה
כל הידיעות מאתר הגאולה אצלכם בואצאפ

נס מדהים בנתניה.

היום אישרה המשטרה לפרסום, שבשבוע שעבר היה פיגוע דקירה בנתניה.

מחבל תושב יהודה ושומרון, הסתער על אשה שהלכה ברחוב עם עגלת תינוק וילד.

המחבל דקר את האשה - אולם בנסי נסים הוא רק קרע לה את המעיל והיא לא נפגעה כלל!

להלן ההודעה הרשמית של המשטרה, ובהמשך התמונה של הנס המדהים.

"דוברות המשטרה (שרון):

ניתן לפרסם: המשטרה עצרה לפני כשבוע בנתניה תושב איו"ש כשברשותו סכין, כאשר עם התפתחות החקירה עלה שביצע פיגוע דקירה ללא נפגעים. בתום חקירה יוגש נגדו השבוע כתב אישום ובקשת מעצר עד תום ההליכים.

שוטרי תחנת נתניה פתחו בתאריך 12.3.23 בסריקות מבצעיות, עם קבלת דיווח במוקד 100 בדבר גבר חשוד המתהלך במדרחוב בעיר כשברשותו סכין סמוך לכיכר העצמאות ועפ"י החשד אף דקר אזרחים .

בתוך כך, שוטרים הרכובים על גבי אופנועים הגיעו תוך פרק זמן קצר למקום ועצרו את החשוד- תושב איו"ש בשנות ה 20 לחייו כשברשותו סכין מתקפלת, אולם במקום לא אותרו נפגעים.

כאמור, במסגרת חקירת נסיבות העבירה, לרבות איסוף ממצאי תיעוד מהמקום, תשאול וקבלת מידע נוסף, עלה כי החשוד דקר לעיני עוברים ושבים אישה בכתפה לעיני ילדיה, אולם באורח נס נקרעה שכבת המעיל בלבד ללא פציעת האישה בגופה, שהמשיכה בדרכה ועזבה את המקום.

היחידה המיוחדת ללוחמה בפשיעה בתחנת נתניה ניהלו חקירה מואצת וסמויה, במסגרתה שללו חשד להמצאות שותפים לעבירה או פעילות פח"עית נוספת, ובהתאם לצורכי החקירה מעצרו הוארך בבימ"ש.

הבוקר יובא החשוד לדיון בבקשה להאריך את מעצרו פעם נוספת בבית המשפט הצבאי ובימים הקרובים יוגש נגדו כתב אישום בגין המיוחס לו".

שימו לב שבתוך ההודעה הרשמית של המשטרה כתוב "באורח נס" - זאת אומרת שגם המשטרה מודה בנסים!

בשורות טובות בחודש אדר: אחד מבכירי הרשות הפלסטינית מת הלילה

תמונות החטופים ששוחררו שהיו על חלון הבית חב"ד: השליח בראיון לעמי מימון

תגובות

הוספת תגובה חדשה

בתהליך...