• ב"ה ימות המשיח!
  • ט"ז סיון התשפ"ד (22.06.2024) פרשת בהעלותך

וגר זאב עם כבש

שינוי מהותי ביולוגי יתרחש בתקופה שניה בימות המשיח, וישנה לנצח את יחסי הטורף והנטרף המפורסמים
וגר זאב עם כבש
הישארו מעודכנים בסטטוסים של אתר הגאולה

אחד הפרטים המסקרנים בנושא הגאולה, הוא האם העולם המוכר והישן והטוב שלנו ייעלם לבלי הכר, או שהוא רק ישתדרג מעט, אבל יישאר דומה ואהוב כמו תמיד?

אז יש משהו שבטוח ישתנה, אבל לטובה: ישעיהו הנביא (ישעיה יא,ו) מתאר שלום אידיאלי מופלא שישרור בימות המשיח: "וגר זאב עם כבש ונמר עם גדי ירבץ". לא רק בני-האדם יחיו בשלום זה עם זה, אלא גם חיות הטרף יחדלו לטרוף. מה יאכלו אפוא החיות הללו? אומר הנביא: "ואריה כבקר יאכל תבן".

זה כבר לא שינוי התנהגותי, אלא שינוי מהותי בטבע הביולוגי של חיות הטרף. לכן יש מחכמינו שאינם מפרשים את הדברים כפשוטם, אלא כמשל לשלום העולמי שישרור בימות המשיח. לעומת זאת, רבים מהפרשנים מקבלים את הדברים כפשוטם ומסתמכים על נבואות נוספות המתארות שינוי מהותי בטבעו של העולם.

נראה כי דבר זה יתחולל בתקופה השנייה של ימות המשיח, שבה ישתנה טבעו של העולם עד שזאב יחיה בשלום עם כבש ואריה יאכל חציר לצידה של הפרה. כך גם אומות העולם ש'טרפו' אחת את השניה יחזרו לחיות בשלום זה לצד זה, ועל מנת לשבוע הם יסתפקו בקש ותבן..

הרבי שליט"א מלך המשיח אומר, כי כיום ניתן לראות שכלל אומות העולם מעוניינים יותר מתמיד בצדק ויושר. ונעשים מאמצים עולמיים לצמצום הנשק הגרעיני, ולעזרה ודאגה למשאבי האנרגיה ולעזרה לאוכלוסיות בסיכון. אין ספק כי זה כבר ראינו את תחילת הייעוד הזה, ותיכף ומיד נזכה לחזות במימושו המלא בגאולה האמיתית והשלמה.

יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד!

רעש מים גדול קודם הגאולה

כל המידע על קיבוץ גלויות

תגובות

הוספת תגובה חדשה

בתהליך...