עיתון הגאולה מס. 41

יצא לאור עיתון הגאולה 41, חדש ומרתק, לצפיה / הורדת העיתון בכתבה המלאה

עיתון חב"ד נולד

לפני שלושים שנה, מיד אחרי הוראתו של הרבי שליט"א מלך המשיח "עשו כל אשר ביכולתכם", הופיע הגליון הראשון של הגאולה האמיתית והשלימה ע"י האגודה למען הגאולהה, בראשות הרב זמרוני ציק, שנועד לפקוח את העיניים של כל אחד ולהראות את המציאות העכשווית – הגאולה בפועל בעולם. כעת יוצא לאור מחדש העיתון בפורמט מאיר עיניים מורחב וכולל מדורים רבים שיסייעו לכל אחד להכין עצמו, בני ביתו וסביבתו לקבלת פני משיח צדקנו.

בשורת הגאולה בספרדית

בשורת הגאולה בspanish !! אנו שמחים להודיע על הוצאה לאור של ספר חדש בספרדית. בשורת הגאולה מתורגם לדוברי ספרדית. נערך ונדפס ע''י השליח של הרבי מה''מ הרב משה בלומנפלד מבואנוס איירס ארגנטינה, מנהל מרכז לעודד

גיליון מיוחד: שומר החומות

מערכת שיחת הגאולה הפיקה גיליון מיוחד בהתאם למצב בשם "שומר החומות". לצפיה / הורדה בכתבה המלאה

כרטיס משיח מזמור ק"כ ללא עלות

כרטיס משיח מזמור ק"כ ללא עלות, ביוזמת הרב ליאור מלכה, שליח הרבי שליט"א מלך המשיח לצפון הנגב. מזמור קכ של הרבי שליט"א - ללא עלות! ((עד 1000 כרטיסים מחיר משלוח 35 ש"ח). לחלוקה בבל המבצעים, אפשר גם ב ביט מס. 0528572770.

קראתי ואין עונה כרך א'

כרך א' מתוך הספר "קראתי ואין עונה" - שיחות המחאה של הרבי שליט"א מלך המשיח בנוגע להחזרת השטחים שנכבשו במלחמת ששת הימים לערבים, ופיקוח נפש.

והוא יגאלנו

בהתוועדות המרכזית ב-770 ביו"ד שבט חולקה תשורה מיוחדת לקהל: קובץ 'והוא יגאלנו' ובו מענות ועידודים שניתנו מהרבי שליט"א מלך המשיח מלאחר שיחת כ"ח ניסן תנש"א – אז החלה תקופה חדשה בכל הפעולות להבאת המשיח, בקובץ מסמכים ותכנים הרואים אור לראשונה. לקבלת vaad770@gmail.com

בוגר הקיבוץ שמסביר את ה'תניא'

בחור צעיר מקיבוץ גבע בעמק יזרעאל, שתורה ומצוות לא היו חלק מסדר היום שלו, עד ליום בו ספר קטן התגלגל לידו גרם לו להבין שהתורה היא נצחית ופתח בפניו צוהר לעולם נפלא. לאחר שנים של "לא ימושו מפיך", הרב מיכאל דורון מציג מפה אינטראקטיבית שיתופית להתמצאות להתמצאות בספר היסוד החשוב כל כך.

חשיפה: מה עומד מאחורי קמפיין 'משיח בעיתונים'?

הרשתות החברתיות נשטפו בימים האחרונים בגל פרסום הנושא את הכותרת 'משיח בעיתונים'. על המודעות צוין: עשרה בשבט, שבעים שנה, מיליון יהודים. בקרב הציבור ניצתה סקרנות גוברת סביב השאלה למה רומז הקמפיין. כעת נחשפת התשובה: מבצע פרסום שלא היה כדוגמתו, לרגל היום הגדול והקדוש.

ה' טבת יריד הספרים בממ"ש

ה' טבת יריד הספרים בממ"ש

לקוטי שיחות חנוכה (וי"ט כסלו)

מערכת "לקוטי שיחות מועדים" שמחה להציג בפני קהל התמימים ואנ"ש, קובץ מיוחד הכולל בתוכו את כל שיחות כ"ק אדמו"ר שליט"א מלך המשיח על ימי החנוכה הבעל"ט.

סט פניני התניא: באחריותך

י"ט כסלו. סט פניני התניא. באחריותך. מבצע הפצה רחב של סט פניני התניא מאת הרב לוי יצחק גינזבורג, כל אחד לוקח אחריות ומפיץ

יפוצו מעיינות חוצה

ברגעים אלו נארזים עשרות אלפי חבילות לכלל בתי הכנסת ברחבי הארץ

באתי לגני תשמ"א, תשכ"א

מאמרי באתי לגני תשכ"א, תשמ"א, בהתאם לסדר הלימוד של מאמרי באתי לגני, לשנת פלאות אראנו

שבוע המאמרים החב"די

סט ספרי המאמרים "הירוקים" בהנחה ענקית, חד פעמית. רק 770 ש"ח לתקופת המבצע. (ב-ה' טבת לפני שנתיים, עלה 900 ש"ח, ואזל). אפשר בתשלומים. המחיר כולל הובלה עד הבית. אוצר

כל שיחות הרבי שליט"א מלך המשיח לפי חודשים

גוגל דרייב שיתפי חדש: כל תיעודי האודיו של הרבי שליט"א מלך המשיח, (מעל 5200 קבצים: התוועדויות, יחידויות כלליות, שיחות לילדים, לנשים, לנשים, לקייטנות, וכו' וכו'), ממויינות לפי חודשים

"החייל" 37 מוקדש לרב זלמן נוטיק

חוברת החייל מס. 37, מוקדשת לרב זלמן נוטיק. להורדה / צפיה בכתבה המלאה

בשביל הגאולה - ספר חדש לילדים

ספר חדש לילדים "בשביל הגאולה", אצל המחברת והמו"ל יפית יחזקאל 0585611770, המחיר: 45 ש"ח. פרטים בכתבה המלאה

יש נביא בישראל

מערכת חיילי בית דוד הפיקה לקראת פ' שופטים קובץ המתאר את מה שהתחולל אחרי ההכרזה שחזרה הנבואה לישראל, פ' שופטים תנש"א

התערוכה המסורתית לחינוך על טהרת הקודש

מחר אי"ה תיפתח תערוכה מיוחדת לגננות ומלמדים, מורים ומורות, להורים ולכל מי שמתעסק ואכפת לו החינוך על טהרת הקודש ובפרט החדרת נושא הגאולה האמיתית והשלמה לילדי ישראל בכלל וילדינו בפרט. התערוכה מתקיימת מידי שנה ומופקת על-ידי הזרוע החינוכית של 'ממש – מרכז ההפצה בארץ-הקודש' בהתייעצות עם מורים וגננות חב"דיים מכל רחבי הארץ.

דף 4 מתוך 17