• ב"ה ימות המשיח!
  • י"ב תמוז התשפ"ד (18.07.2024) פרשת בלק

רבנים שלוחים ומשפיעים קוראים להשתתף בעצרת

ההכנות לקראת עצרת גאולה ומשיח שתתקיים אי"ה ביום ראשון הקרוב בבת ים צוברות תאוצה. בימים האחרונים פרסמו עשרות רבנים שלוחים ומשפיעים את קריאתם האישית להשתתף בעצרת. צפו בקמפיין המביא את דברי הרבנים
רבנים שלוחים ומשפיעים קוראים להשתתף בעצרת
כל הידיעות מאתר הגאולה אצלכם בואצאפ

במהלך עשרים השנים האחרונות הפכה עצרת גאולה ומשיח לאירוע המרכזי לחיזוק האמונה ולפרסום בשורת הגאולה. לא מעט רבנים ומשפיעים אף נשאו בה דברים בנושא חשוב זה.

כעת לקראת קיום האירוע ביום ראשון הקרוב, עלה קמפיין ברשת, המביא את קריאתם של לא מעט מרבני חב"ד, המשפיעים בקהילות אנ"ש והשלוחים מרחבי העולם, הקרואים לכל אחד ואחת ליטול חלק באירוע.

צפו בדברי הרבנים: מומלץ לשלוח לכל החברים!

הרב אליהו סינגאווי, שליח הרבי שליט"א מלך המשיח בבאר שבע:

"ב"ה אני זוכה להגיע מידי שנה ל'עצרת גאולה ומשיח' השנתית בג' תמוז, הכינוס של הרב זמרוני שם מכריזים שהרבי שליט"א מלך המשיח חי וקיים כפשוטו ממש בגוף גשמי. כל שנה מחדש זה נותן לי כח ותמריץ להמשיך העשיה בשליחות לקבלת פני משיח ולהפיץ בגאון את בשורת הגאולה וזהות הגואל!".

1 copy

הרב מנחם כהן, רב קהילת חב"ד בבית הכנסת 'בית מנחם' באר שבע:

"כינוס חשוב ועוצמתי המבטא את האמונה הבסיסית של כל חסיד, שהרבי איתנו, חי וקיים והוא יגאלנו תיכף ומיד ממש!".

2 copy

הרב אסף דפנה, משפיע אנ"ש בשיכון ה' בבני ברק:

"בכינוס האחרון זכיתי להזמין את הרבי שליט"א מלך המשיח, חוויה זו לא אשכח כל ימי חיי הרגשתי בחוש כיצד הרבי מגיע לכינוס ומלווה את קהל האלפים, צריך שידע כל מי שמגיע לכינוס שזו פגישה פנים אל פנים עם הרבי כפשוטו ממש בלי שטיקים ובלי טריקים, מי שמבין זאת בפשטות צריך קודם כל במינימום להביא את עצמו ומשפחתו, ולאחר מכן להשפיע על עוד יהודים להגיע…".

3 copy

הרב אבי זילברמן, מנהל מרכז חב"ד משיח וגאולה בתל אביב:

"מידי שנה אני מגיע עם מקורבים ל'עצרת גאולה ומשיח' תמיד הם מתפעלים מכמות המשתתפים וזה מחזק אצלם את האמונה וגורם להם להתקדם בתורה ומצוות, ובהתקשרות לרבי שליט"א מלך המשיח".

4 copy

הרב מנחם מענדל גבאי, שליח הרבי שליט"א מלך המשיח בשכונת רמת יוסף בבת ים עיר הגאולה:

"ב"ה רואים במוחש שהתוועדות וכנס ג' תמוז השנתי מחזק את האמונה של עם ישראל בדבריו הנצחיים של נשיא הדור, זכות גדולה להשתתף ולדרוש שבעז"ה נזכה לחגוג את ג' תמוז ביחד עם הרבי שליט"א מלך המשיח".

5 copy

הרב חיים טל יו"ר ארגון 'יפוצו' בארץ הקודש:

"הליבה היוקדת, נקודת התמצית, נאומים חוצבי להבות, מפגש עם אלפי פעילים מסורים שמטרתם היחידה היא להביא התגלות, וודאי שמשפיעים עמוקות, אך העניין הוא הרבה למעלה מכל זה, זוהי ההצבעה ברגליים, מי שהוא מ'אנשי משה' מצביע!".

6 copy

הרב לוי יצחק דורון שליח הרבי שליט"א מלך המשיח בשכונת שיפר - נווה דקלים, פתח תקווה:

"הכינוס בבת ים בכל שנה מחדש, מעורר ומחזק את האמונה הפשוטה בדבריו של הרבי מלך המשיח שליט"א, ומכניס כח שלא לחכות עוד רגע אחד, ולעשות הכל כדי להיגאל נאו".

7 copy

הרב אבי קלי שליח הרבי שליט"א מלך המשיח בשכונת נווה צדק תל אביב:

"עצרת גאולה ומשיח זה הכנס שבו הרבי שליט"א מלך המשיח מתגלה בכל העוצמה, מרגישים שמכאן בשורת הגאולה מגיעה בכל העוצמה ממש, "כנתינתה מסיני" כפי שזה בגדרי התחתונים, וב"ה שהמקורבים של הבית חב"ד מגיעים לעצרת השנתית, אני זוכה לראות איך שהמקורבים יוצאים משם מחוזקים בעניני משיח, וחשוב מאד שהכנס הזה יהיה ברוב עם הדרת מלך, לכבודו של המלך המשיח". 

8 copy

הרב יצחק ליפש שליח הרבי שליט"א מלך המשיח בשכונת גילה, ירושלים:

"הכינוס בבת ים כל השנים האחרונות שהייתי בארץ, ולפני זה בתור בחור וילד משתדל להגיע ולא לפספס, להרגיש ולחיות מחדש איך שהרבי מלך המשיח חי וקיים כפשוטו ממש ולצאת עם מלא כח להפוך את העולם ולהביא גאולה".

9 copy

הרב יוני יצחק פעיל משיח בקרית מלאכי:

"כינוס אחדות בנקודת העצם של קבלת פני משיח צדקנו. הפגנה של אמונה ללא פשרות ברבי שליט"א מלך המשיח. קבלת עצות והחלטות טובות עם הרבה כח ברוב עם הדרת מלך, הדרך האמיתית להרים את השליחות על עננים לבית המקדש".

10 copy

הרב חגי מגן, שליח הרבי שליט"א מלך המשיח במנאלי - הודו:

"גם בהודו הרחוקה אני לא מפספס, ורואה בשידור חי את הכינוס העוצמתי הזה שנותן את התמריץ להמשך העשיה בשליחות כפי שהכל חדור בשליחות היחידה - קבלת פני הרבי שליט"א משיח צדקנו".

11 copy

הרב שי גנני שליח הרבי שליט"א מלך המשיח בשכונת גילה א', ירושלים:

"ג' תמוז הוא יום מיוחד לא יום סגולה רגיל, אלא הוא היום של האמונה הנצחית בניסיון הכי גדול של דור הגאולה - האמונה בנצחיותו של מלכנו משיחנו. מי שרוצה באמת לחיות משיח ובאמת להרגיש ולחוות את החוויה ביום זה ולעורר את האמונה הזו, חייב להגיע לכינוס בבת ים ששם מרגישים 'חי וקיים'. חוגגים בשמחה את יום הגאולה וחג הגאולה יחד עם כל החסידים המקושרים וזוהי פעולה לגאולה שבוודאי תביא התגלות נאוו!".

12 copy

הרב מיכאל קויפמן, משגיח ראשי בישיבת המלך המשיח בירושלים:

"אני מגיע לכנס ג' תמוז באמפי בת ים כבר קרוב ל-20 שנה וכל פעם מתרגש מחדש מעוצמת האמונה שיש שם ומהשמחה הגדולה. האמונה בחיים הנצחיים של הרבי שליט"א מלך המשיח והשמחה שנמצאים בתוך הגאולה בפשטות, הכנס הזה נותן הרבה כוחות להפיץ את בשורת הגאולה בכל מקום".

13 copy

הרב ניצן שמחון, מנהל בית חב"ד גילה:

"כינוס שנותן חיות, שזורמת ממש בעורקים בנושא של משיח, והענין של הרבי חי וקיים מאיר שם, בלי שום פשאטלך, ממש בגילוי, הרגשה של אחדות החסידים, אני יכול להעיד אישית, שכל פעם שאני חוזר מהכינוס יש לי הרגשה מוחשית ש"הנה זה משיח בא", וכדאי מאד להגיע ולתמוך במפגן האמונה ברבי שליט"א מלך המשיח."

14 copy

הרב שלמה זלמן לנדא שליח הרבי שליט"א מלך המשיח ומשפיע קהלת חב״ד רעננה:

"קיבלנו הוראה ברורה שעל כל אחד ואחד להביא את התגלות מלך המשיח מי"ד ממ"ש ופשוט ומובן שהשתתפות בכינוס לכבוד יום הגדול והקדוש ג' תמוז שעורכים האגודה למען הגאולה האמיתית והשלימה הוא חשוב מאד וזכות לכאו"א להשתתף ולהביא עוד משתתפים כפי יכלתו והעיקר שנזכה להתגלות השלימה מי"ד ממ"ש".

15 copy

הרב משה זלמנוב משלוחי הרבי שליט"א מלך המשיח למגדל העמק ומנהל "מכון כשרות בהידור":

"אנ"ש חסידי חב"ד ליובאוויטש נקראים להשתתף בעצרת וכנס והתוועדות של גאולה ומשיח בשירה ובזימרה שיתקיים אי"ה ביום ראשון ראש חודש א' בתמוז ה'תשפ"ד באמפי פיס בת ים, בואו להתחזק באמונה בנצחיות חייו של הרבי מלך המשיח שליט"א בחיזוק של שבת אחים גם יחד בהפצת בשורת הגאולה."

16 copy

הרב אברימי מידנצ'יק שליח הרבי שליט"א מלך המשיח בראשון לציון:

"כנס שמחזק את האמונה ללא פשרות בדבריו הברורים של הרבי שליט"א מלך המשיח והציפיה לבואו. דוקא בזמן הזה שכבר 30 שנה לא רואים בעייני בשר את מלכינו משיחנו. ונשארים צמודים ונאמנים לכל מילה בדבריו. אין ספק שההתאספות כל שנה בג' תמוז תחת הכותרת שאין שום שינוי נותנת את הכח להמשיך ולהתמסר ולהביא את ההתגלות בפועל ממש".

17 copy

הרב מנחם מענדל ליפש. שליח הרבי שליט"א מלך המשיח בבית שמש:

"עצרת גאולה ומשיח השנתית מזכירה לכולנו את הנקודה הפנימית השוכנת בתוכנו, האמונה הפשוטה ש"הנה זה משיח בא", התחושה שאתה מקבל שם בכינוס, שהמשימה להביא גאולה מוטלת עלינו. בשאר ימות השנה אנו עלולים חלילה להתחלש או להתקרר באמונה, והעצרת גאולה ומשיח נותן את הכוחות להתחזק באמונה הטהורה ולפעול את הגאולה האמיתית והשלימה בפועל ממש".

18 copy

הרב יגאל לוטקין, שליח הרבי שליט"א מלך המשיח בבאר שבע:

"כשם שביום כיפור היהודי מגיע לבית כנסת, מסיר מעל עצמו את כל המסכות והקליפות שנדבקו בו במשך בשנה ומכריז "ה' הוא האלוקים ", ככה ממש העצרת של האגודה למען הגאולה, מהווה את נקודת האמת, את רגע של גילוי עצם הנשמה שבו אנחנו מתחברים  למציאות האמיתית שלנו מכריזים ביחד, כאיש אחד ובלב אחד שאנחנו שייכים לרבי שליט"א מלך המשיח ללא שום פשרות, שאנחנו מאמינים בחייו הנצחיים כפשוטו ממ"ש ודורשים את התגלותו לעין כל תיכף ומיד ממ"ש.

ויהי רצון שהפעם, האירוע הזה יתקיים בהשתתפות כל עם ישראל בבית המקדש השלישי יחד והרבי שליט"א מלכנו משיחנו בראשנו!".

19 copy

הרב מאיר מאירי, רב בקהילת חב"ד 'שערי גאולה' בקרית גת:

"החיזוק שלי בכינוסים והפעולות של האגודה הוא בדיוק בנקודה הזו: האמונה בנצחיות חייו של הרבי מלך המשיח. זו אבן השתיה האמיתית של כל הפעילות שלי/שלנו״.

20 copy

הרב אברהם הרוניין, שליח כ"ק אדמו"ר מלך המשיח שליט"א ורב מרכז העיר כפר סבא:

"התועדות חסידית זו היא ברכה לחסיד ולמשפחתו ולכל הסובבים אותו ובלי כל צל של ספק מקרב ומזרז את התגלות מלך המשיח בפועל ממש".

 21 copy

הרב ירמיהו קאליפא, שליח הרבי שליט"א מלך המשיח וראש ישיבת תות"ל באר שבע:

"העצרת השנתית של גאולה ומשיח זאת לא סתם עוד עצרת שמציינת את חג הגאולה וצריך לחגוג את זה, לא סתם עוד ״יום זיכרון״, בשבילי כל שנה מאז שהחלה העצרת השנתית, מתחזקת יותר ויותר האמונה בעשייה ובפעילות למען הבאת ההתגלות המיידית של הרבי שליט״א מלך המשיח!

השנה, 30 שנה לג׳ תמוז תשנ״ד, יכולה חלילה ליפול מחשבה של חלישות, היל״ת, עלינו לזכור, שלא משנה לנו כמה שנים עברו, אנחנו חיילים בצבא המשיח! וחייל לא שואל שאלות אלא מבצע פקודות!, השנה עלינו להגיע באופן מיוחד להתחזק בעצרת גאולה ומשיח, והשנה לדרוש ולצעוק באופן חזק יותר - אבינו מלכינו משיחנו, בא ותגאל אותנו גאולת עולמים!".

22 copy

הרב מנחם מענדל פרידמן, רב קהילת חב"ד פתח תקווה ומרבני ישיבת תות"ל בית שמש:

"הכינוס הזה מבחינתי, זה הזדמנות לבוא ולומר, שזכינו ואנו אלה שלא נופלים בניסיון האחרון ובהעלם והסתר של הגלות, ואדרבא, אנחנו נצמדים לדברי הרבי שליט"א, ויודעים אשר הוא מלך המשיח והוא חי וקיים נשמה בגוף, והוא נשיא הדור, הנביא של הדור, והוא הודיע ברורת באיזה תקופה אנו חיים, וכיצד צריך לחיות בהתאם לזמן זה, ומה צריך לפרסם, וכיצד לפרסם, מה צריכים לספר לעצמנו, ולחנך את ילדנו, והידיעה שאין שום שינוי, ו'דבר אחד מדבריך אחור לא ישוב ריקם'.

זה מה שמשקף הכינוס, זה התוקף שלו, זה המשמעות שלנו, וזה פועל את פעולתו כאשר כיצד שכולם רואים ויודעים שיש פה ח'ברה שמעבירים את דברי הרבי שליט"א מלך המשיח בפשטות, ללא שינוי, ובע"ה שהכינוס הזה יפעל את הפעולה העיקרית הגאולה האמיתית והשלימה על ידי הרבי שליט"א מלך המשיח".

23 copy

הרב שמואל גרומך שליח הרבי שליט"א מלך המשיח בבית דגן:

"העצרת גאולה ומשיח המתקיימת לקראת ג' תמוז, חשובה מכמה בחינות.

דבר ראשון מצד הבן אדם עצמו, שזה נותן לו זרם של חיות ואמונה, שבאים כל החב'רה ביחד, ושומעים דברים מחזקים, וסיפורי ניסים שמחולל הרבי שליט"א מלך המשיח באגרות קודש וכו' זה ממש נותן חיות ושמחה.

דבר שני שזה משפיע על חינך הילדים, שהילדים נמצאים שם, ורוקדים עם דגלי משיח וכו' ואחרי זה חוזרים לכיתה בתלמוד תורה ומספרים לחבריהם וכו', וכך זה מעגל של השפעה.

דבר שלישי - להביא מקורבים, זה הכי חזק! להוציא אוטובוסים כל אחד מעירו הוא!

שהמקורבים רואים את האמת הטהורה, שומעים את הדיבורים, רוקדים בריקודים ביחד עם החסידים, זה משפיע עליהם עמוקות ואין לדעת את גודל ההשפעה ועד כמה מגעת וכו'.

ועוד ענין באנ"ש גופא, שזה הדיבוק חברים, שכל הפעילים והשלוחים נפגשים, משוחחים על הפעילות, מתוועדים ביניהם, "איש את אחיו יעזורו ולאחיו יאמר חזק" זה נותן חיות והרבה כח.

24 copy

הרב מנחם ישראלי, מוהל מוסמך, ופעיל משיח ביתר עילית:

"עצרת גאולה ומשיח" "עצרת תהיה לכם". הכינוס לכבוד ג' תמוז בבת ים הוא לא רק מפגש חברים (שגם זה כשלעצמו הוא דבר נהדר) הכינוס הוא על טהרת "בשורת הגאולה" של "אבינו מלכינו" הרבי מלך המשיח שליט"א. 

"כדור הארץ ניחן בכח משיכה, והוא מושך אותנו היישר אל תוך האדמה. המציאות החומרית מסביבנו, ובהמשך לה, המציאות המלחמתית מאז שמחת תורה,  אלה עשויים להחליש ולפגום במשהו את האמונה הטהורה ש"הנה הנה משיח בא".

ולכן דווקא עכשיו הכינוס השנתי בבת ים הוא כל כך נחוץ, הכינוס הזה משול בעיני ל"זריקת משיח לוריד",  הדם מקבל עירוי "משיח", וזה זורם בכל העורקים והעורקיקים, עד שהגוף מתחיל לחיות, לרקוד את "ריקוד הגאולה" ולשמוח ב"שמחת הגאולה"."

(כמבואר בשיחת כ"ק אדמו"ר מלך המשיח שליט"א י"ד אלול תשמ"ח).

25 copy

הרב איציק ברקת, פעיל משיח בבני ברק:

"בהשגחה פרטית, היום למדתי בעבודה שלי, שיש משחק כדורסל חשוב בערב.

המנכ"ל של החברה שאני עובד בה, היה מונח היום בטלפונים ובניסיון להשיג כרטיס למשחק. בסוף הוא הצליח. אבל זה גרם לי לחשוב , מה זה כל כך חשוב לו ?!?! הוא הרי אדם אינטליגנט, הוא מבין שאם הוא יבוא למשחק או לא, זה לא הולך לשנות את התוצאה של המשחק. הוא בטח יכול לראות את המשחק בשידור, אז בשביל מה הוא כל כך משקיע זמן וכסף ברדיפה אחרי כרטיס?! 

התשובה היא: כי זאת הקבוצה שלו.

וכאן העניין, מלכות בית דוד מתארגנת באירוע ענקי, קבלת פנים ממלכתית רשמית, למלך המשיח, ברחובה של עיר הגאולה בת-ים . נכון שהרבי הוא המלך של כל העולם ומצד ההגיון הפשוט והבריא, בוודאי נכון וראוי שכל העולם יבוא לקבל את פניו תכף ומיד ממש. 

מה גם שהרמב"ם פוסק להלכה שכשיתקבצו אליו כל ישראל תנוח עליו רוח הקודש ויברר כהנים ולווים לעבודה ואת ישראל לשבטיהם.

אבל הוא לא רק המלך של כללות העולם[ות], הוא גם המלך של כל אחד ואחד מאיתנו באופן פרטי. 

הסיבה שכל אחד ואחד מאיתנו צריך לראות שהוא שם בצד את הכל ומגיע בראש חודש תמוז, לקבלת הפנים הרשמית למלך המשיח , באמפי פיס בעיר הגאולה בת-ים, היא מאותה סיבה שאוהד הולך למשחק - כי הרבי הוא המלך שלנו!

26 copy

הרב ניר גבריאל, שליח הרבי שליט"א מלך המשיח בשכונת פלורנטין, תל אביב:

"בין שלל הכנסים הקשורים למשיח בהם אנו זוכים להיות במהלך השנה, ניתן לומר בפה מלא, שהכינוס בבת ים לקראת ג' תמוז, הוא נשמת אפה של האמונה הטהורה בחיים חיותו של הרבי שליט"א מלך המשיח. 

בכינוס זה מרגישים מצד אחד את הרצינות וההתמסרות לכל עניין של הרבי שליט"א, אם זה שלימות הארץ דרך לימוד התורה והשליחות, ועד להידור או הנהגה חסידית ומצד שני את חוסר הבליטות, כולם חברים למגדול ועד קטן, כולם בפני הרבי חסידים פשוטים.

פשיטות שפורצת גדר.

כל חסיד בדור הזה ראוי לו לבחור ולסמן את היום הזה (יום ראשון א' תמוז) ולבוא.

אך חסיד יוצר סביבה ואינו דואג רק לעצמו ולמשפחתו שיבואו, אלא הוא בודק האם אחיו החסידים מגיעים. אם המשפיעים והרבנים מתכננים לבוא ולכבד את האירוע. ובעיקר עושה הכל על מנת שלא רק האירוע יצליח אלא, שגם יקבלו פני משיח בפועל ממש".

 

27 copy

הרב צבי וונטורה משפיע בקהילת חב"ד ברמת גן:

"ככל שהזמן חולף ומתקרבים יותר ויותר לרגע ההתגלות בפועל ממ''ש - השמיים הולכים ומתבהרים באופן מופלא.

נסיון האמונה של ג' תמוז העמיד את כל קהל עדת ישראל ובתוכם  במיוחד חיילי הלגיון של מלך ברמה של מסירות, התקשרות ונאמנות מסוג אחר לגמרי.

אמונה עיקשת שלא תלויה בסקרי דעת קהל ואהדה חברתית או במצב חשבון הבנק והצלחה כלכלית - פשוט ככה. כי זה האמת.

חב''ד לבדד תשכון ואין עמה אל נכר!

הכנס המדהים הזה באמפי שנערך מידי שנה בשנה ביוזמת השליח הנערץ החלוץ והנחשון הרב זמרוני, ונמשך על ידי תלמידיו פעילי משיח בעיר הגאולה הוא כנס שמלבד כל המעלות הטובות למקום עלינו:

המפגש החשוב של הגרעין הנוקשה מאמיני אדוננו מורנו ורבינו מבשר הגאולה המסורים אליו מאז ולתמיד מכל קצווי הארץ באופן חי, מעודד,שמח ומאיר פנים - ''איש את רעהו יעזורו" - מחזק ומעורר!

החשיפה לכל  הפעילים הטריים, היוזמות המבריקות ואפילו לספרים ולמוצרים החדשים המגלים איך "מלכותו בכל משלה" של מלכנו משיחנו שליט''א - מתבטאת במוח ובלב בכל סוגי העדות והמגזרים ובכל אופני ההפצה האפשריים - שקובעת ברכה לכשעצמה.

הכלי האדיר שניתן לנו בכדי להראות לתלמידינו ומקורבינו - חסידיו החדשים של רבינו שליט''א מלך המשיח את האמונה העל שכלית הזו חיה פועלת ונושמת - מהווה דרך ישירה ואוטנטית בגובה העיניים לעלות על הרכבת לחבר ולהתחבר בעצמנו אל האמת ללא פשרות שעליה מוסר נשיא הדור בכל רגע ורגע ולכל אורך הדרך את כל עצם הוויתו.

ולו רק כל המעלות הטובות האלו לבד דיינו.

אבל עיקר העיקרים היא עצם העמידה וההתייצבות התקיפה שנה לאחר שנה קבל עם ועולם לעיני כל יושבי תבל ומלואה של זרעו בחיים להכריז שלא כהתה עינו ולא נס ליחו ש"אין אנו מניחים אותו" ושנצבים היום כולנו מאוחדים תחת דגלו ולא עולה על דעתנו חס ושלום מחשבת פסול ואין בליבנו אלא אחד- משה אמת ותורתו אמת!

בהכרזת ה''יחי'' הבוקעת את כל הרקיעים שאף שביעי באוקטובר לא יוכל לכבות וששום מטח טילים מאסיבי לא יצליח לערער! "יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד!".

28 copy

הרב אברהם נתן, מנהל בית משיח בראשון לציון:

"בעומדנו בעיצומם של ההכנות לחג הגאולה ג' תמוז, ולאירוע המרכזי, עצרת גאולה ומשיח הארצית הנערכת בראש חודש תמוז באמפי פיס בבת ים.

העצרת שמהווה את חוד החנית באמונה וביטחון בנבואת הרבי מלך המשיח שיחיה לעולם ועד אשר אנו דור הגאולה וזוכים לגאולה האמיתית והשלימה תכף ומיד ממש.

לכן חלה עלינו הזכות והחובה להתייצב לעצרת בבחינת 'עמדו הכן כולכם' לקבלת פני משיח צדקנו וברוב עם הדרת מלך, האנשים הנשים והטף ולהכריז כי רוצים אנו לראות את מלכנו משיחנו בעיני בשר, ובמיוחד לאור המצב בארץ ישראל ביכולתנו להתאחד כולנו ולפעול את ההתגלות של הרבי מלך המשיח שיחיה לעולם ועד בעת רצון זה וליטול חלק בעצרת הגאולה. ונתברך כולנו בכל הברכות בגשמיות וברוחניות עד ברכת הגאולה האמיתית והשלימה ונכריז כולנו מתוך שמחה וטוב לבב את הכרזת הקודש: יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד".

29 copy

'ממש': מבצע משיח ענק לג' תמוז

העם צמא להנהגה אמיתית: הרב קובי בן ארי על סערת ה"פאצ' משיח"

תגובות

הוספת תגובה חדשה

בתהליך...