• ב"ה ימות המשיח!
  • י"א ניסן התשפ"ד (19.04.2024) פרשת מצורע

היום: הכנס הארצי לרגל יום הנשיאות י'-י"א שבט

היום, יום א' יתקיים הכינוס הארצי, במתכונת התוועדותית, לרגל יום הנשיאות של הרבי שליט"א מלך המשיח, ביום ראשון י"א שבט, באולמי בלוודר בראשון לציון. כל הפרטים על התוכנית המלאה המתוכננת לאירוע לצד האמנים והדוברים שישאו בו דברים
היום: הכנס הארצי לרגל יום הנשיאות י'-י"א שבט
כל הידיעות מאתר הגאולה אצלכם בואצאפ

ביום ראשון י"א שבט (21.1) יתקיים כנס ארצי לרגל יום הנשיאות של הרבי שליט"א מלך המשיח באולמי בלוודר, רח' שמעון ישראל 4 בראשון לציון.

הרבי שליט"א מלך המשיח, נשלח כדי להתגלות לעין כל ולהצעיד את העולם כולו לגאולה האמיתית והשלימה. אנחנו כולנו אנשי הדור, הינם החיילים הנושאים בנטל המלחמה ועלינו מוטלת המשימה לבצעה באופן המושלם ביותר.

על מנת לחזק את עצמנו בתפקיד זה, מורה הרבי שליט"א מלך המשיח, גם בזמנים בהם אנו נמצאים, ובמיוחד בזמנים אלו, להכנס יחד על מנת להוסיף בשליחות המוטלת עלינו מתוך תורה תפילה וגמילות חסדים, ובכך מעניקים לכל אחד את הכוחות להצליח במשימה הכבירה.

הכינוס ביום ראשון י"א שבט (21.1) בשעה שבע בערב באולמי בלוודר בראשון לציון, כינוס המתקיים לרגל יום הנשיאות של הרבי שליט"א מלך המשיח, י'-י"א שבט, שמטרתו לקבל בפועל ממש את פני משיח צדקנו ולקבל את הכלים כדי לחיות בפועל ממש את הגאולה האמיתית והשלמה. כולנו נהיה שם ונביא את כל ידידנו למעמד זה המלווה בתוכנית מלאה וגדושה.

צוות ההיגוי של האגודה למען הגאולה שהתכנס בחודשים האחרונים מספר פעמים על מנת לתכנן את האירוע, שם דגש מיוחד על שילוב בדוברים, בין נושא המצב העכשווי בארץ הקודש לבין חשיבותו של יום הנשיאות הבעל"ט.

לאורך הערב צפויים להשמע דברי חיזוק מפי נציגי רבני אנ"ש ומשפיעי קהילות חב"ד בארץ הקודש, שיעלו על נס נושאים אלו, לצד פרסום הניסים מפי בעל המעשה, אדם שלאחרונה חווה מופת עצום, בזכות ברכת הרבי שליט"א מלך המשיח, באמצעות האגרות קודש.

כמובן שגם נושא שלימות הארץ ובטחון עם ישראל לא נפקד, ולאור האירועים בחודשים האחרונים, יוזמן נציג אנשי הביטחון, על מנת לשתף את הקהל, בפעולות הנעשות בתחום זה, ולהביע את העמדה הנכונה לאור ההתנהלות בימים אלו.

פעילות חב"ד בעולם, תוצג על ידי אחד משולחי הרבי שליט"א מלך המשיח, מרחבי העולם. שליח אשר זכה בחודשים האחרונים לפריצת דרך, כל זאת בברכותיו של הרבי שליט"א מלך המשיח.

כפי שפורסם, לאורך הערב יתקיימו קטעי שירה וזמרה, שיובלו בניהולו של ישראליק בש, כשעל הקלידים יופקד האמן יוסף חיים, במחרוזות שמחה, ניגוני חב"ד ושירי משיח וגאולה.

יצויין כי כרגיל, החלק משעה לפני האירוע, יופעל המתחם יריד ענק למכירת מוצרי והפקות משיח וגאולה, על מנת להביא את ההתעוררות לידי מעשה בהפצת בשורת הגאולה.

IMG-20240114-WA0072

'ממש': מאירים את הדרך לניצחון

כעת בשידור חוזר: סיום הרמב"ם המרכזי בבת ים

תגובות

  • שניאור , ו' שבט התשפ"ד, 07:12

    לדעתי חשוב לציין בכינוס את העניין של הרבי מה''מ שזהו כל ימי חייך להביא לימות המשיח.
    היינו שכל חייו נעשים מלאים וחדורים בעניין הגאולה, ועד שהוא מתחיל לחיות בחיים של גאולה.

    העניין הזה נעשה בעיקר ע''י לימוד עניני משיח וגאולה אדעתא דנפשיה, ובאופן פנימי, וכן גם ע''י חיות בענין עבודת התפילה.

    שכן כל עניין החסידות מיוסדת על הנקודה הזאת של לטעום מהאור האלוקי, וזה אפשר רק ע''י עבודת התפילה.

הוספת תגובה חדשה

בתהליך...